Koupit knihu
Díra v hlavě mi ukázala cestu

deník o pochopení rakoviny

Váš zájem o knihu mě těší, přeji příjemné čtení. 

Kniha je k zakoupení zde a nyní i ve většině knihkupectví. Po odeslání objednávkového formuláře a přijetí platby na účet 1020498816/5500  Vás budu informovat o odeslání knihy. 

Přemýšlíte jakou knihu si přečíst nebo darovat? 

Hledáte knihu, která pobaví, dojme i vyzve k zamyšlení?

Přejete si získat knihu s individuálním věnováním a autogramem? Uveďte to prosím do objednávky nebo přímo volejte.

Kniha Díra v hlavě mi ukázala cestu je k mání za 530 Kč s doručením po celé ČR i na Slovensko. 

Při osobním předání v Příbrami je cena 450 Kč. 

Pro doručení do jiných zemí mě prosím kontaktujte na knihadiravhlave@gmail.com a společně najdeme nejlepší způsob přepravy.

Nabízím možnost ušetřit poštovné a všechny ty nadbytečné obaly s tím spojené a koupit osobně přímo v knihkupectví. 

Pokud máte zájem domluvit se na veřejném čtení nebo chcete probrat cokoliv jiného ve spojitosti s knihou, zdravím, pochopením vzkazu nemoci a radostí ze života, kontaktujte mě na knihadiravhlave@gmail.com nebo na telefonu +420 605 916832 a domluvíme se. Hlavu vzhůru!

 

Co o knížce řekli první čtenáři?

Autentické sdílení životního příběhu plného touhy, naděje, síly a víry v uzdravení. Příběh plný lásky k životu, lásky mateřské, partnerské, ... Najdete zde také každodenní realitu po operaci mozku popsánu s cenným detailem, upřímností, odlehčeným a jemným humorem, který si zamilujete. A mnohem víc. Kniha se čte lehce, přestože vám bude místy jasné, že popsané prožitky lehké nebyly. Toto vyprávění deníkovou formou vás přímo pohltí, dojme, i pobaví. A možná vám i otevře oči a především srdce. Vše je možné. Hluboce věřím tomu, že sdílení takových příběhů je léčivé pro každého z nás. Ivanko, děkuji.
Vendula Šprynglová
Podporovatelka „mámo-dcerovských“ vztahů,
průvodkyně Alchymie ženy
U knížky jsem brečela a smála se dohromady. Kniha má tu moc pomoct, ale nejenom těm, kteří jsou nemocní a bojuji o život, ale hlavně těm, kdo jsou zdraví a životem jen bezduše proplouvají. Přijde mi, že Iva byla v podstatě vyvolena k tomu, aby to všechno zažila, prožila a hlavně přežila, právě pro to, aby to, co jí nemoc dala a samozřejmě i vzala, mohla sířit dál. Abychom my nemuseli onemocnět, a přesto to si díky této knížce spoustu věcí uvědomili. Proto ta knížka má obrovský smysl.
Hanka Vokatá
Majitelka a provozovatelka Vazárny Příbram, vazarna.cz
Knihu jsem přečetla doslova na jeden nádech. Je to velice poutavý příběh mladé dívky, maminky, který ve mě vyvolával spoustu emocí od smutku a lítosti až po hlasité výbuchy smíchu. Mladá dívka, která měla dvakrát otevřenou hlavu,... je nejen hlavní hrdinkou tohoto příběhu, ale hrdinkou pro nás všechny. Knihu velice doporučuji.
Kateřina Dudaščíková, 38 let
V současné době se léčím s karcinomem prsu a knihu si čtu na chemoterapiích a velice mi pomáhá. Nikomu nic takového nepřeji, ale ten pocit, že v tom nejste, nebo nejsme sami, mě uklidňuje
Kdo je Honza Tománek?
„Vrcholový sportovec a dvojnásobný Mistr Světa v 70.3 Ironmanu. V patnácti letech se Honza stal účastníkem dopravní nehody, kdy ho srazil nepozorný řidič automobilu. S těžkou situací a získaným handicapem se vyrovnal po svém, a dnes patří k nejúspěšnějším multi-sportovním talentům vrcholového parasportu. Honza svými sportovními výkony inspiruje své okolí, což je mnohdy daleko cennější než vítězství nad soupeři.“

Co Honza řekl o Díře v hlavě? „Díra v hlavě je kniha o životě, o beraní tvrdohlavosti, optimismu, nezdolné životní touze a vnitřní síle. Příběhy, ve kterých je všechno dokonalé se možná dobře poslouchají, ale v reálném životě tomu tak není. Ve svých životech zažíváme momenty, které bolí, které si neradi připomínáme, ale právě tyto momenty nás v životě lidsky posouvají nejvíc, a právě díky nim dokážeme naplno vnímat radost, štěstí a vnitřní naplnění. Autorka ve své knize přibližuje svůj život s nádorem, život bez něj, život s rakovinou. Kniha je místy syrová, věcná, ale autentická. Autorčina sebereflexe nás donutí k zamyšlení o příčině vzniku nemoci. Věřím tomu, že nemoc je informací. Informací, která nám říká, že něco není v pořádku a že takhle to prostě dál nejde. Někdy si stačí odpočinout a jede se dál, někdy je toho už ale příliš.“
Honza Tománek
Vrcholový sportovec a dvojnásobný Mistr Světa v 70.3 Ironmanu
http://www.honzatomanek.com/
Pokaždé když držím v ruce podobnou knihu, kdy se člověk musel vypořádat s těžkým údělem osudu, napadá mě, proč zrovna tento človíček si musel tím vším projit. Pak se začtu do příběhu a intimně soucítím s každou jeho myšlenkou a situaci, kterou prožívá. Na konci příběhu mám jasno. Iva, která je hlavni aktérkou knihy, kterou držíte v ruce, mě znova přesvědčila, ze většina těchto lidi jsou zde proto, aby nás inspirovali a pokaždé dojdu k přesvědčení, že příběh Ivy a ostatních je o ne- moci nás všech a díky nim a jejich příběhu, nám ukazují, jak dokáže být lidské srdce statečné. Jako by zde bylo vše proto, abychom si všichni srovnali v hlavě, co je v životě důležité, co stoji za naší péči a co naopak máme nechat být. Děkuji Ivě, že se podělila o svůj příběh a že nám odhalila svou soukromou realitu, která může ostatním ukázat, jak se dá postavit a bojovat s tak závažnou nemocí. A především, jak přístup k životu mění naší realitu. Na tváři mám úsměv pokaždé, když čtu v příběhu a cítím, jak láska, v tomto případě láska, která se objevila u Ivy, má obrovský vliv na léčbu, výchovu její dcerky, vztah s ostatními lidmi a vůbec na celý Ivy život a mění běh celého Ivina příběhu. Je to právě láska k životu, co rozhýbe celým světem a změní děj věcí. Jako v pohádce. Láska přemůže vše, i zlého čaroděje. Dekuju Ivuš.
Mgr. Zdenka Pohlreich
www.zdenkapohlreich.cz